Discussion of product cost and price variation: posts state "Prices went up," list a specific price "5OO for a 7g jar," mention sites charging "$0.50 per ball more expensive," and use terms like "affordable expense" and "expensive."
Created 5 days ago • 13 documents • Range: 12/26 3:47pm – 12/26 6:56pm